Szkolenie „ACH ŚPIJ KOCHANIE!“

Termin: Dostęp do nagrań

Szkolenie internetowe dla rodziców dzieci w wieku 5-24 mcy

CENA: 180 zł (dla powracających klientów 140 zł)

OSOBA PROWADZĄCA: Agnieszka Piotrowska DobraNocka

FORMA: Nagranie ze szkolenia internetowego (webinaru), które można odtwarzać w dowolnym momencie i dowolną ilość razy w ciągu 4 tygodni od momentu zakupu. Nie ma konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania czy aplikacji – klikasz tylko na otrzymany link

CZAS TRWANIA NAGRANIA: ok. 6h

CENA ZAWIERA:

 • czterotygodniowy dostęp do nagrań
 • konspekt szkoleniowy
 • możliwość wysłania jednego maila z listą pytań w okresie do miesiąca od momentu dokonania płatności za szkolenie
 • nieograniczony w czasie i bezpłatny dostęp do zamkniętej grupy wsparcia pod opieką Agnieszki Piotrowskiej Dobranocki na FB

JAK MOGĘ WYKUPIĆ DOSTĘP DO SZKOLENIA?

Nic prostszego – to tylko trzy proste kroki:

 • wypełnij formularz zapisu na szkolenie dostępny na stronie www.twojadobranocka.pl Z uwagi na konieczność zaakceptowania regulaminu jest to jedyna forma zgłoszenia (dołączenie do wydarzenia na FB nie jest traktowane jako zgłoszenie na szkolenie)
 • po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz maila z informacją o kolejnych krokach i sposobie płatności
 • po dokonaniu płatności otrzymasz linki i hasła do nagrań, konspekt i dostęp do zamkniętej grupy na FB – forum pod opieką DobraNocki służy wymianie doświadczeń, wzajemnej motywacji i wsparciu merytorycznemu w trakcie wdrażania zmian po szkoleniu.

PLAN SZKOLENIA:

Dzień 1

 • znaczenie snu dla prawidłowego rozwoju dziecka i jakości życia rodziców
 • zdrowotne przyczyny problemów ze snem dziecka
 • fizjologia snu dziecka: dlaczego dzieci budzą się w nocy?
 • zaburzenia snu dziecka związane z nieprawidłową higieną snu
 • harmonogram dnia: ilość drzemek i okresy aktywności w różnych przedziałach wiekowych
 • miejsce snu dziecka
 • rytuały przed snem: jakie się sprawdzają a czego unikać?

Dzień 2

 • fakty i mity na temat nauki samodzielnego zasypiania
 • cztery wybrane metody nauki samodzielnego zasypiania
 • drzemki w trakcie nauki samodzielnego zasypiania
 • wybór optymalnego czasu na naukę i przeciwwskazania do niej
 • rola emocji w procesie zmian

Dzień 3

 • wpływ nocnych karmień na jakość snu (karmienie piersią i butelką)
 • redukcja/eliminacja nocnych karmień
 • jak pogodzić karmienie piersią z dobrym snem
 • rozszerzanie diety a sen
 • smoczek a sen
 • rola i wprowadzenie przytulanki
 • kolejność wprowadzania zmian związanych ze snem dziecka

OPINIE RODZICÓW:

W grudniu przeszliśmy szkolenie internetowe o nauce samodzielnego zasypiania. Nasz syn Mateusz miał wtedy 11 miesięcy i nas wykańczał. Spał z nami w łóżku, zasypiał tylko przy karmieniu piersią i co chwilę się budził. W końcu powiedzieliśmy koniec. Postępowaliśmy krok po kroku zgodnie z wytycznymi ze szkolenia powoli oswajając dziecko z własnym pokojem i łóżkiem, redukując nocne karmienia. Pierwszej nocy nauki zasnął sam po… 6 minutach. Chyba sam już tego potrzebował :) Później byliśmy konsekwentni i każdej nocy było coraz lepiej. Po 3 tygodniach mały był kompletnie odmieniony choć zdarzały się gorsze noce, a sprawy nie ułatwiało ząbkowanie. Jednak od lutego jesteśmy wyspanymi rodzicami, którzy kładą dziecko spać o 20, a ono zasypia na całą noc. Nasz syn też odżył, ma więcej energii, bo się wysypia. Teraz przestawiamy się na jedną drzemkę w ciągu dnia.

Gorąco polecamy Pani metody bo naprawdę działają. Nikt nie może nam uwierzyć że Mateusz potrafi tak zasypiać. Trochę się martwimy co będzie z zasypianiem w żłobku, gdzie są inne warunki, ale mamy nadzieję, że nie będzie tak źle.

Jeszcze raz dziękujemy. Nie wiem co by z nami było, gdybyśmy nie zrobili szkolenia.

Jak najbardziej może Pani wykorzystać naszego maila. Mam nadzieję, że zachęci innych. Zresztą każdej mamie mówię o naszym sukcesie i odsyłam do Pani szkoleń. Trochę tych mam jest, co pokazuje, że nie my jedni popełniliśmy błędy.

Tak bezboleśnie zupełnie to nie było. Tylko pierwsza noc przedziwna. Potem było ciężko, w sumie walczyliśmy 2-3 tygodnie. Potem regresy, problemy z drzemkami, aż w końcu synek zrozumiał o co chodzi i jest rewelacyjnie.Właśnie go położyłam w łóżeczku, troche pogaworzył i już śpi. Zresztą teraz już sam podchodzi do łóżeczka i wystarczy go położyć. Nigdy nie sądziłam, że tak da się, a okazuje się, że nie tylko można, ale wręcz trzeba tak zrobić. Naprawdę zmieniła się nasza jakość życia, nie tylko wieczorami, ale w ogóle.

Jeszcze raz dziękujemy. To było niesamowite doświadczenia, a teraz procentuje.

Pozdrawiamy

Ania, Kuba i Mateusz

Pani Agnieszko,

Rzeczywiście to jest tak, że u nas z takimi zmianami jak do jeża ;-) Pomijając trud emocjonalny to nakłada się na to zmęczenie (nocne) i to że ostatnią rzeczą jaką mogę o sobie powiedzieć to to, że jestem konsekwentna (a bez tego ani rusz przy takich naukach ;-)).

Ale: mam motywację żeby choć część zmian wdrożyć, zobaczymy co z tego wyniknie, myślę że stopniowo i powolutku to i owo się uda. Samo szkolenie pomogło mi poukladać sobie trochę rzeczy w głowie, fajna była zwłaszcza część dotycząca samej higienu snu, rytmu dnia, itd. No i gratuluję profesjonalnego podejścia, muszę przyznać że organizacja, podejście i profesjonalizm mnie lekko zaskoczyły (pracuję w branży IT, brałam udział w różnych webinarach, szkoleniach, itd, i muszę przyznać że to było jednym z lepiej zorganizowanych ;-)

Pozdrawiam

Ania

Zwróciłam się do DobraNocki z problem nie przespanych nocy i fatalnymi drzemkami przez synka 11 m. W nocy pobudki co 2 h, drzemki 30 min, zasypianie na rękach.. Ja chodzące zombi, drzemiąca w ciągu dnia z synkiem… Za 2 miesiące miałam wracać do pracy i nie wyobrażałam sobie tak źle sypiać, wstawać skoro świt do pracy. Pani Agnieszka zaproponowała nam internetowe szkolenie Webinar. Zapytałam od razu : ” Czy nam to wystarczy aby nauczyć synka lepiej spać ?!?? Samodzielnie zasypiać ??! Mój Marcel jest trudnym przypadkiem !” (tak chyba każda mama myśli :)) Ale pomyślałam sobie.. A co mi szkodzi ! Forma szkolenia spodobała mi się. Na spokojnie w domowym zaciszu, gdy synek poszedł spać włączyłam komputer zalogowałam się i już „szkoliłam się” :)Rewelacja ! Pije ciepłą herbatę, jem kolację a Pani Agnieszka opowiada nam o śnie i jak uczuć dzieci samodzielnego zasypiania. Po szkoleniu otrzymałam e-mail i konspekt z wszystkimi informacjami zawartymi w szkoleniu. Dostęp do grupy na FB gdzie inni rodzice z szkolenia na wzajem wspierają się i radzą. Nie pozostało nic innego „jak zakasać rękawy” i działać ! Najpierw po czytałam na grupie FB jak inne mamy radziły sobie z nauką, przez jakie problemy przechodziły. Nastawiłam się na walkę i długą drogę do upragnionej przespanej nocy ! Pierwsze sukcesy były już po 2 dniach nauki samodzielnego zasypiania. Bałam się płaczu synka, ale forma nauki nie pozwala na to aby dziecko było samotne i opuszczone. My musimy mu tylko pokazać jak radzić sobie z zasypianiem bez tych wszystkich dotychczasowych wspomagaczy. W rzeczywistości tylko przeszkadzały w śnie dziecka. Razem z innymi mami z grupy na FB wspierałyśmy sie podczas gorszych dni nauki, ale i też chwaliłyśmy się naszymi sukcesami! Dziś Marcel w większości przesypia noce. Drzemki są efektywne, regenerujące jego umysł i ciało.Ma więcej siły do zabawy i nauki. Bywają też gorsze dni, regresy, ale potrafimy sobie z nimi radzić i jest dużo dużo lepiej niż przed nauką zasypiania. Z kolejnych plusów, możemy sobie zaplanować dzień bo mamy regularne drzemki. Ja regeneruje się przez sen nocny, który jest rzadko kiedy przerywany. Mąż odzyskał żonę w sypialni.

Macierzyństwo jest jeszcze piękniejsze ! ;)

Dziękujemy DobraNocko ! :)